SPECJALISTA DS. WDROŻEŃ

Miejsce pracy: Poznań, Przytoczna (woj. lubuskie) lub home office

Zakres obowiązków obejmuje:

  • przygotowywanie dokumentacji analitycznej w oparciu o potrzeby i wymagania klienta,
  • konfigurowanie środowiska i aplikacji,
  • wdrażanie i/lub utrzymywanie wybranych modułów czy funkcjonalności u naszych Klientów,
  • zajmowanie się definiowaniem wymagań pod wdrażane funkcjonalności czy zmiany w systemie,
  • komunikacja z użytkownikami końcowymi i konsultantami technicznymi,
  • przeprowadzanie szkoleń użytkowników,
  • zajmowanie się przygotowywaniem dokumentacji powdrożeniowej,
  • wspieranie Klienta w zakresie utrzymania wysokiego poziomu wdrożonych rozwiązań,
  • utrzymywać wewnętrzne środowiska testowych.

Poszukujemy osób:

  • dobrze czujących się w pracy zespołowej, a jednocześnie charakteryzuje się dużą samodzielnością w powziętych działaniach,
  • wykazujących inicjatywę w podejmowaniu decyzji pod presją czasu, jednocześnie reprezentując wysoki poziom kultury osobistej,
  • osób nastawionych na realizację celów z pozytywnym podejściem do pracy,
  • posiadające dobrze rozwinięte umiejętności analityczne i zdolności do szybkiego przyswajania wiedzy,
  • posiadasz zdolności do łatwego nawiązywania i utrzymywania relacji interpersonalnych,
  • posiadających prawo jazdy kat. B.

Umiejętności będące dodatkowym atutem:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywny,
  • znajomość środowiska .NET i tworzenia aplikacji,
  • znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL,
  • doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych.

Oferujemy:

  • rozwój w dynamicznie rozwijającej się firmie technologicznej,
  • możliwość uczestnictwa w procesie wprowadzania na rynek innowacyjnych rozwiązań oraz wdrażania rozwiązań technologicznych podczas realizacji ciekawych projektów w dużych i znanych firmach w Polsce i za granicą,
  • możliwość podnoszenia swoich umiejętności poprzez pracę z doświadczonym zespołem specjalistów,
  • nabywanie doświadczenia oraz rozwój osobisty w ramach struktury firmy,
  • elastyczne godziny pracy oraz formę zatrudnienia do uzgodnienia.

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres:

rekrutacja@softwarestudio.com.pl

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftwareStudio Sp. z. o. o., ul. Ostroroga 5/2, 60-349 Poznań, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości – dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.)”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Programy SoftwareStudio