Wsparcie działu IT

Miejsce pracy: Przytoczna (woj. Lubuskie) lub home office

Jesteś osobą, innowacyjną która generuje nowe pomysły i chętnie je wdraża?

Interesujesz się najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie IT?

Chcesz wspierać procesy wdrożeniowe IT u naszych klientów?

Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi „TAK”, ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Poszukujemy osób:

  • otwartych na pracę w dynamicznym i zmiennym środowisku,
  • komunikatywnych i łatwo nawiązujących kontakty
  • posiadających prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • rozwój w dynamicznie rozwijającej się firmie technologicznej,
  • możliwość uczestnictwa w procesie wprowadzania na rynek innowacyjnych rozwiązań oraz wdrażania rozwiązań technologicznych podczas realizacji ciekawych projektów w dużych i znanych firmach w Polsce i za granicą,
  • nabywanie doświadczenia oraz rozwój osobisty w ramach struktury firmy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy oraz formę zatrudnienia do uzgodnienia.

Zakres obowiązków obejmuje:

  • bieżące wsparcie techniczne użytkowników u obsługiwanych klientów bezpośrednio lub telefonicznie,
  • kontrola SLA i informowanie klientów o postępach prac nad zgłaszanymi problemami,
  • podstawowa administracja lokalnymi systemami IT w zakresie sprzętowym,
  • analiza rozwiązań IT software/hardware pod względem wyboru najkorzystniejszego wariantu,
  • tworzenia wymagań, oceny merytorycznej i proponowania optymalnych rozwiązań IT,
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług i rozwiązań z zakresu IT w celu wdrożenia proponowanych rozwiązań,
  • wsparcie działu IT w bieżącej pracy.

Podstawowe wymagania:

  • praktyczna znajomość systemów operacyjnych oraz znajomość podstawowych zagadnień sieciowych,
  • wiedza z zakresu bezpieczeństwa systemów informatycznych,
  • bardzo dobra znajomość obsługi sprzętu biurowego,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w grupie, odpowiedzialność, komunikatywność, dokładność i dobra organizacja pracy.

Umiejętności będące dodatkowym atutem:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywny,
  • znajomość środowiska .NET i tworzenia aplikacji,
  • doświadczenie z zakresy integracji systemów.

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres:

rekrutacja@softwarestudio.com.pl

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftwareStudio Sp. z. o. o., ul. Ostroroga 5/2, 60-349 Poznań, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości – dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.)”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Programy SoftwareStudio